Друге місце у Глухівського підприємця!

1 ноября 2012 Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Глухівської ОДПІ (5954 | Поделитесь вашим мнением )

Всеукраїнський конкурс «Молодий підприємець року» проводиться в Україні з 2002 року. Метою конкурсу є виявлення найкращих молодих підприємців у трьох номінаціях: «Бізнес-початок», «Малий бізнес» та «Середній та великий бізнес» та популяризація ідей підприємництва серед молоді. До участі у конкурсі залучаються підприємці віком до 35 років, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці; є керівниками юридичних осіб-суб’єктів підприємництва. Основним критерієм відбору переможців є не лише фінансова успішність їх бізнесу, а й його соціальна відповідальність. Конкурс «Молодий підприємець року-2012» проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Рада молодих підприємців України» за підтримки Державної служби молоді та спорту України.

Цього року відбувся десятий ювілейний конкурс «Молодий підприємець року – 2012».

Організатори розглянули заявки бізнесменів з різних міст України. Церемонія нагородження переможців відбулась 24 жовтня 2012 року в Києві, у конференц-залі Торгово-промислової палати України.

У номінації «Бізнес-початок» друге місце посів наш земляк – Сергій Шум, який обліковується у Глухівській ОДПІ, та, окрім успішної підприємницької діяльності, підтримує військово-патріотичний клуб «Мужність».

Фіналісти отримали відзнаки з рук відомих бізнесменів, громадських діячів, представників органів державної влади.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.