Дитячий світ

17 августа 2011 Світлана Халімоненко ("Народна трибуна") (2788 | Поделитесь вашим мнением )

Завдяки тісній та плідній співпраці влади, організацій, установ, підприємців та батьків, у Глухові вже облаштували 30 дитячих майданчиківЩе вкінці весни було вирішено, що залишати й надалі в занедбаному стані дитячі зони відпочинку аж ніяк не можна. Вони потребують негайного ремонту. А в деяких дворах їх треба будувати «з нуля».

Було видане відповідне розпорядження міського голови Юрія Бурлаки. Місцева влада запропонувала підприємствам, організаціям Глухова, бізнесменам разом із мешканцями міста створити гідні умови для активного відпочинку малечі. Спочатку провели аналіз та інвентаризацію усіх дитячих майданчиків, кожен із яких закріпили за певним підприємцем, установою чи організацією. За рахунок їх фінансової допомого та власних коштів мешканців сьогодні вже облаштували 30 майданчиків.

Одразу два урочисто відкрили з нагоди Дня захисту дітей. Перший — на території Глухівської центральної районної лікарні, де зараз малеча приємно та весело проводить час між прийомами у лікарів та оздоровчими процедурами. (За таку можливість слід дякувати Володимиру Довгалю. Такий само майданчик він будує і на території дитячого садка «Ромашка», відразу плануючи наступний).

Другий відкрили на території військового містечка. Про облаштування особисто подбав директор МП «Мобус», депутат міської ради від Партії регіонів Анатолій Москаленко. Вже у перший день нові яскраві гойдалки, гірки, лави та відремонтована карусель ні на хвилину не були позбавлені дитячої уваги. Кожного дня я є свідком того, як із самого ранку малеча з усіх навколишніх будинків з радістю приходить сюди розважитися, і не залишає улюблених гойдалок та драбинок до пізнього вечора.

Слід відзначити й сумлінну роботу ще одного депутата міської ради від Партії регіонів Сергія Деркача, стараннями якого створено два майданчика: по вулицях 40 років Перемоги та 70 років Жовтня. Варто відмітити й якісну роботу з оновлення місць для дитячого відпочинку, яку виконали: водоканал по Ціолковського, 12, Глухівський тепловий район — по Пушкіна, 100 і Глухівське лісове господарство — по Ковпака, 4. Завдяки старанням колективів шкіл №1, №2, №3, №6 та школи-інтернату, ЦДЮТ, професійного ліцею оновилася зона дитячого відпочинку в центральному парку, де на розширеній ділянці з’явилися нові гойдалки, гірки, каруселі тощо.

Радує те, що ініціативу по обладнанню дитячих майданчиків взяли в свої руки й мешканці багатоповерхівок. Так, завдяки плідній співпраці місцевих підприємців і турботливих батьків, по вулицях Інститутській, 22, Терещенків, 55, Ціолковського, 7 та Некрасова, 2а з’явилися нові дитячі майданчики.

Однак, ніколи не буває все так, як того хочеться. І поряд з дбайливими, відповідальними людьми знайшлися ті, котрі недобросовісно поставилися до своїх обов’язків, не виконавши роботу вчасно або зробивши її неякісно, як-то кажуть, «для галочки». А ще гірше, коли красу, створену силами та стараннями людей, псують, залишаючи по собі нецензурні автографи.

Начальник управління у справах дітей, молоді та спорту Роман Зайцев сподівається на подальшу підтримку з боку глухівчан, їхнє розуміння цієї аж ніяк не дитячої проблеми. Якщо нашим мешканцям не все одно, то облагородження та створення нових майданчиків буде тривати й надалі.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.