Дитяче питання

11 апреля 2011 Оксана Коваленко ("Народна трибуна") (2948 | Поделитесь вашим мнением )

З офіційно зареєстрованих 30 дитячих майданчиків більшість занедбані, але є і відверто аварійні. Що робити?

До 1 червня всі дитячі майданчики повинні бути приведені до зразкового вигляду. Подібне доручення дав міський голова Юрій Бурлака у минулий понеділок на апаратній нараді. За інформацією начальника управління у справах молоді, дітей і спорту Романа Зайцева, кілька ініціативних молодіжних груп обстежили кожен з 30 офіційно зареєстрованих дитячих майданчиків за місцем проживання. Всі вони в незадовільному стані, занедбані, а є і такі, які несуть загрозу здоров’ю малечі.

Як повідомила заступник мера Ірина Терещенко, міська влада в цьому році вирішила предметно зайнятися цією проблемою.

— От тільки виникає питання, чи насправді дитячі майданчики так потрібні жителям. На минулому тижні тільки 9 з 30 вуличкомів та старших будинків заявили про зацікавленість у їх відновленні, — сказала журналістові «НТ» І. Терещенко. — Зараз ми проводимо зустрічі з людьми за місцем проживання.

Що пропонує влада? Тільки об’єднання зусиль. Якщо жителі певного мікрорайону чи багатоповерхівки на загальних зборах вирішили, що їхнім дітям треба пісочниці, гірки, лавочки чи, скажімо, перекладина з рукоходом, є можливість залучити кошти приватного підприємця, який тут живе. Він, відраховуючи певну суму на соціально-економічний розвиток міста, має право направити свої кошти цілеспрямовано на облаштування дитячого чи спортивного майданчика.

А де в Глухові можна замовити сучасні, яскраві, безпечні гойдалки та гірки? Наприклад, фірма «Мобус» уже розробила стандартний комплект, установити який — справа 2 годин. Не подобається цей варіант, можна шукати інший.

Багато що залежить від позиції самих жителів, їхньої готовності вкласти власні гроші «в дітей». Також допомогу у підтриманні порядку на дитячих майданчиках мають надавати організації та підприємства, закріплені за ними.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.