День Победы в Глухове

14 мая 2012 (2949 | Поделитесь вашим мнением )

Традиційно покласти квіти до Вічного вогню прийшли тисячі жителів Глухова9 травня ось уже 67 років залишається одним із головних свят нашого народу. День, коли офіційно закінчилась війна з фашистською Німеччиною, і сьогодні збирає на центральній площі Глухова тисячі людей, які приходять на мітинг-реквієм. І всі вони шанобливо розступаються, коли площею Рудченка ідуть ветерани – вже дуже старі, але такі красиві в парадних костюмах з орденами і медалями, з усмішкою на вустах.

До ветеранів та учасників заходу з вітальними словами звернулися народний депутат України Андрій Деркач, міський голова Юрій Бурлака, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев. Від імені всіх ветеранів війни до молодого покоління звернувся Анатолій Андрійович Пєтухов.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів учасники мітингу-реквієм вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Після офіційних урочистостей ветеранів запросили на «солдатський вогник». Народний депутат Андрій Деркач, який приїздить до Глухова на 9 травня вже багато років підряд, ще раз привітав з Днем Перемоги учасників бойових дій, партизан, членів їхніх сімей.

— Для мене велика честь і велика радість знаходитись у цей день поруч з вами.
Ввечері на глухівчан та гостей міста чекав святковий концерт від самодіяльних колективів та аматорів сцени. Воєнні пісні у їхньому виконанні ще раз нагадали кожному про страшну війну і мільйонні жертви, про подвиги солдат і страшні катування, про надію на мир і любов у серцях. А наостанок вечора на знак Великої Перемоги у мирному небі для всіх сіяв прекрасний святковий феєрверк.9 травня

9 травня

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.