Де зброя там і гроші

30 июля 2008 Андрей Гриценко ("ДАНКОР - ГЛУХОВ") (3729 | Поделитесь вашим мнением )

Вогнепальну зброю, пристрій „Удар” та валютні кошти було нещодавно виявлено в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Бачівськ”.

— Автомобіль „Нісан” під керуванням громадянина РФ прибув для в’їзду в Україну в пункт пропуску „Бачівськ” о 16.00 8 липня 2008 року. Охоронцям кордону чоловік заявив, що зброї та заборонених для ввозу в Україну предметів не має, однак було прийнято рішення оглянути автівку більш ретельно, — розповідає прес-секретар Сумського прикордонного загону Олександр Шишка.

— Під час проведення спільною оглядовою групою поглибленого огляду автомобіля під сидінням водія було виявлено пістолет Макарова калібру 9 мм та вісім набоїв до нього.

Громадянин мав дозвіл на нагородну зброю, але про неї охоронців кордону не повідомив. А як співробітник правоохоронного органу РФ мав знати що дозвіл виданий МВС РФ діє тільки на території держави і для законного переміщення зброї через кордон необхідно отримати дозвіл МВС України.

Вогнепальну зброю, набої та автомобіль вилучено встановленим порядком та передано співробітникам митниці.

Пристрій „Удар” та 2 газових набої до нього було виявлено в кишені дверей автомобіля „Опель”, на якому громадянин РФ в’їжджав в Україну.

А про 940 доларів США забули наші співвітчизники, які прямували в Україну з сусідньої держави. Валютні кошти виявлено спільною оглядовою групою на задньому сидінні автомобіля „Форд”.

Зброю, набої та валюту вилучено встановленим порядком та передано співробітникам митниці.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.