Без даху над головою

6 февраля 2012 "Народна трибуна" (2730 | Поделитесь вашим мнением )

Пожежа виникла 2 лютого 2012 року о 23.45 в житловому одноповерховому будинку на 8 сімей по вул. Годунівській, 35. Завдяки оперативним і злагодженим діям пожежних, жертв вдалося уникнути, однак 13 людей ледь не у 30-градусний мороз залишилися без даху над головою. Вогонь повністю знищив майно, кошти, документи… Через надзвичайну ситуацію без газопостачання залишилися 16 приватних будинків.Одразу ж було проведено термінове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого скоординували дії стосовно ліквідації наслідків пожежі та організації допомоги потерпілим. Попри те, що вночі жоден із погорільців не заявив про необхідність надання бодай тимчасового прихистку, можливість такого з`ясували. Кімнати для проживання, у разі необхідності, вже готові надати медичне училище, профліцей, ЦРЛ. Керівництво Глухівського БТІ запевнило, що безкоштовно відновить правоустановчі документи на квартири, що згоріли. Сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб міськвідділу міліції пообіцяв безоплатно видати нові паспорти постраждалим. Управління праці та соцзахисту разом із Товариством Червоного Хреста вже розпочали збір речей для благодійних внесків.

На ранок 3 лютого пожежні ще залишалися на об’єкті, слідкуючи, аби тління рештків будинку не перейшло в загоряння. Працівники газового господарства займалися відновленням постачання голубого палива в оселі, які внаслідок НС залишилися без тепла. Попередньо причиною пожежі вважають займання електропроводки. Остаточні висновки стануть відомими після експертизи в спецлабораторії МНС.

Рахунок Глухівської міської організації Товариства Червоного Хреста України для перерахування коштів для надання благодійної допомоги потерпілому населенню від пожежі по вул. Годунівській, 35: р/р 260033104047, МФО 337568, іден. код 36235314 в ТВБВ № 10018/073 СОУ АТ «Ощадбанк», вул. Путивльська, 18. Призначення платежу: благодійні внески для надання благодійної допомоги потерпілому населенню від пожежі по вул. Годунівській. Одержувач: Глухівська міська організація Товариства Червоного Хреста України.

Також можна принести кошти до міської організації Товариства Червоного Хреста, яка знаходиться у приміщенні відділення швидкої медичної допомоги ЦРЛ, по вул. Інститутській, 3, тел.: 2-35-49, м.т.: 066-28-66-156, Кобзарьова Світлана Олександрівна.

Категории:

Пост написан:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.