Деньги на школу
20 октября 2016
Вулиця Хреннікова - одна з найвіддаленіших у Глухові. Вона знаходиться на відстані майже 5 км від центру міста, є порівняно молодою і, водночас, має досить цікаву історію.
Раньше улицы назывались:
- по направлению (Киево-Московская, Путивльская, Рыльский шлях и т. д.);
- по фамилиям влиятельный людей, которые проживали там (Н. А. Терещенко - сахарозаводчик, городской голова Глухова на протяжении 12 лет, Е. Простоквашин - полковник, глуховский комендант в XVIII веке и др.);
- по названию храма, расположенного на улице (Трехсвятский переулок, Покровская, Соборный переулок, Анастасиевский переулок и т. д.).
Багато століть нашим краєм ходить легенда про кохання одного з онуків Чингісхана - Менгу (Мунке, 1208 - 1259 рр, 4 каган Монгольскої імперії) до дочки багатого сіверянина Немирі - Зоряни.
У народному музеї С. А. Ковпака зібрано чимало унікальних експонатів, яких не побачиш деінде. Про один з них хочу розповісти читачам.
Памятник гусеничному трактору ДТ-54, который пушинкой устремлялся ввысь с постамента, спасали от разрушения и гибели в металлоломе.
На протяжении долгих лет жидкие отходы производства в больших дубовых бочках вывозились гужевым транспортом на Пожарный луг, где был вырыт отстойник. В середине 1950-х годов маслозавод проложил первую канализационную линию
Літо традиційна пора відпусток, а від так поїздок і відпочинку. Вже не для кого не диковинка відпочинок не тільки в Криму, а й за кордоном.
В той же час зараз популярним стає так званий місцевий або зелений туризм. Наш край багатий на археологічні, архітектурні, ботанічні та гідрологічні пам’ятки. Районним відділом культури та туризму розроблено екскурсійно – туристичний маршрут.
Лучше всего чистота дыхания сохраняется в городке Глухов Сумской области и крымской Алуште. Здесь в воздух за год попало лишь по 3-4 кг опасных для здоровья человека веществ.
Наше місто не випадково стало історико-культурним заповідником. Справа в тому, що воно саме по собі - унікальна пам’ятка. Його земля зберігає нашарування багатьох культур і народів. Ми звикли читати цікаві книжки та дивитись телепередачі про Древній Єгипет, давні народи Сходу, Китаю, Греції де, мовляв, були цивілізації та цікава насичена подіями історія. А що там у нас? Нічого, здається, цікавого! Так от, кожен клаптик нашого міста дає унікальну можливість прочитати його давню історію.