Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Конкурс-фестиваль "Таланти багатодітної родини"

 (Просмотров3173 | Комментариев1) Версия для печати
Автор:  

Великописарівський відділ освіти та районний комітет Компартії України 21 грудня 2011 року провели у Великописарівській ДЮШ районний конкурс-фестиваль “Таланти багатодітної родини ”. Цей відкритий мистецький захід проводився за ініціативи Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України». Такий фестиваль у Великописарівському районі щорічно. Він демонструє кращі зразки дитячої творчості.

Мета фестивалю — це відродження та популяризація культурних і моральних цінностей сім’ї, відродження і збереження народних родинних традицій та історичної спадщини.

Конкурс-фестиваль проводився за наступними номінаціями: вокальне мистецтво, патріотична пісня, хореографія, музичне виконання, образотворче мистецтво, художнє та авторське виконання, оригінальний жанр та декоративно-прикладне мистецтво.

Учасниками фестивалю є талановиті і обдаровані діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, вихованці дитячих будинків, віком від 9 до 16 років.

По рішенню журі районного відбору в обласному конкурсі приймуть участь Соловей Тетяна із Яблучанської ЗОШ, яка виконала на саксофоні музичну композицію "Ніжність”, Григор’єва Валерія із Великописарівської ЗОШ подарувала приємну гру на бандурі і Коноз Марина, також учениця Великописарівської ЗОШ, виконала етюди на баяні.

Усі учасники фестивалю отримали подарунки та були нагороджені почесними дипломами.Конкурс-фестиваль

Конкурс-фестиваль

Конкурс-фестиваль

Конкурс-фестиваль 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

  • Гость | 01 января 2012 г. [# :(]

    Очень интересная,а главное полезная инфа для глуховчан))))))))))))

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Дом помещика П. П. Лютого