Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Правоохоронці стали на сторону злочинця?

 (Просмотров3884 | Комментариев10) Версия для печати
Автор:  

Правоохоронці стали на сторону злочинця, що завдав смерті 12-ти річній дівчині та важкі тілесні ушкодження трьом її подругам

17 серпня в Ямполі сталась велика трагедія. Водій автомобіля ВАЗ-217030 (Лада Пріора) Г, що перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння, порушив правила маневрування і на великій швидкості виїхав на тротуар, де в цей час йшли чотири неповнолітні дівчини. У результаті наїзду молодша, 12-річна дівчинка від отриманих травм загинула на місці події. Три інші отримали серйозні тілесні ушкодження. З часу трагедії пройшло більше трьох місяців і весь цей час батьки потерпілих вимушені боротись за справедливість. Адже правоохоронні органи фактично стали на сторону вбивці дитини, свідченням тому є цілий ряд грубих порушень кримінально-процесуального законодавства і спроби виправдати злочинця.

Всупереч нормам права і здоровому глузду, слідство визнало потерпілими в справі лише двох дівчат, одна з яких загинула, а інша отримала найтяжчі тілесні ушкодження. Інших двох дівчат слідство взагалі вважає лише свідками. Зокрема, у Даші Черторижської Ямпільський судмедексперт та Сумське бюро судово – медичної експертизи встановило лише легку ступінь тяжкості тілесних ушкоджень, що суперечить Правилам судово-медичного визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України №6 від 17 січня 1995 р., де чітко встановлено, що ознакою тілесного ушкодження середньої тяжкості є тривалий розлад здоров'я строком понад 3 тижні (більш як 21 день). А Даша лише на стаціонарному лікуванні в Ямпільській центральній районній лікарні та Сумській обласній клінічній лікарні перебувала 28 днів, що підтверджено всіма необхідними лікарняними довідками. Проте, попри вимоги закону, експерти вперто бачать лише легкі тілесні ушкодження, нанесення яких з необережності (а саме так правоохоронці пояснюють дії Г) взагалі не є злочином в кримінальному праві України.

Відносно іншої дівчини, що постраждала в ДТП Айнур Ахмедової, взагалі не була проведена судово-медична експертиза, всупереч вимогам батьків. Навпаки, слідчий Глухівського ГУ МВС грубо тиснув на чотирнадцятирічну дівчину, некоректно ставлячи питання «зацепила ли тебя машина?», на що дівчина відразу відповіла «так», при повторному питанні Айнур також відповіла «так», на що слідчий заявив «если бы тебя машина зацепила, ты бы сейчас здесь не сидела», ці слова довели дівчину до сліз.

Крім того, в справі виявлено ще цілий ряд порушень кримінально-процесуального законодавства України, перекручування фактів, фальсифікація доказів на користь підозрюваного. Взагалі, складається враження, що правоохоронці захищають інтереси вбивці, а не постраждалих дітей.

Батьки потерпілих вимагають від Прокурора Сумської області і Начальника слідчого управління УМВС України в Сумській області негайно припинити порушення закону при провадженні в справі та дати правову оцінку діям слідчих та експертів. Слід замислитись і кожному з нас, скільки можна дозволяти нетверезим водіям вбивати людей на дорогах та скільки можна їх «відмазувати» від заслуженого покарання?

Далі 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

 • алёна | 29 декабря 2010 г. [# :(]

  мы-то как раз и понимаем, что не они принимают решение, НО ОНИ ДОВОДЯТ ДЕЛО И ПЕРЕДАЮТ ЕГО В СУД! а суд уже в свою очередь: по материалам дела выносит приговор, а в деле ведь могут быть указанны смягчающие обстоятельства в пользу водителя злощасной Приоры! так что ув., Evallar, никто его не не судит, а просто высказываем свое мнение, а если оно не схоже с Вашим, то это вовсе не значит, что мы такие же плохие!
  даааа... и ещё, раз Вы уже так "рвёте жопу" за них, то Вы сами... нууу, мент в смысле, м?!?)))))))

 • Гость | 29 декабря 2010 г. [# :(]

  Имя виновника ДТП Сергей Гасич, он житель города Дружба

 • Evallar | 25 декабря 2010 г. [# :(]

  Все кричат про ментов!Вы что не понимаете что не они на суде принимают решения?!Вот мля народный самосуд!!!

 • алёна | 16 декабря 2010 г. [# :(]

  у ментош сейчас не столько полномочий, сколько понтов, разогнать бы их всех на хер, все равно толку никакого!

 • Гость | 15 декабря 2010 г. [# :(]

  только не надо ля-ля про 1200 гр.зарплаты..а если нарик болел и заражал,то это не повод его избивать до полусмерти в ментовке..а если так тяжело,то почему не работают "безработные" жены..кстати,а колхознику не надо кормить безработную жену? людьми надо быть,а не убийцами и преступниками в погонах..

 • Гость | 14 декабря 2010 г. [# :(]

  у каждого мента есть начальник укоторого есть свой начальник итак аж до президента.все выполняют приказы.ничего ниделается от себя только по четкому указанию.мент должен работать чтобы кормить семью,но на 1200грн в мес. маленького ребёнка и безработную жену ненакормишь.итак,всё решают высшие чины которых назначает на должность президент которого ВЫ вибирали путём голосования.и,кстати посмотрите себе заспину и скажите-а ВЫ никогда непереступали черту закона?ведь когда ППС-ники тянут в отдел нарка который болел спидом и заражал других вы тоже говорите что менты беспредельничают.хотя если чтото происходит ВЫ сами бежите куда?правильно- в метовку!!!!подумайте прежде чем отом в чем ничего незнаете и непонимаете.

 • Гость | 03 декабря 2010 г. [# :(]

  Пора вводить в стране вендетту,иначе на этих беспредельщиков при ментовском попустительстве закон не распространяется.

 • Гость | 03 декабря 2010 г. [# :(]

  Вот так из за продажных ментов и сходят с рук уродам убийства и ДТП на дорогох , и таких примеров только по Глухову десятки , то дети ментов то налоговиков то СБУшники, то сами пьяные менты

 • Гость | 01 декабря 2010 г. [# :(]

  Интересно узнать фамилию виновника ДТП.

 • Гость | 29 ноября 2010 г. [# :(]

  Cледствие вели капитан Лопухан и сержант Лоховец ....))))))))))))))

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый