Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Фальсифікат

 (Просмотров1719 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Рекордну партію спирту та фальсифікованої алкогольної продукції, що виготовлялась під торговою маркою відомого в області бренду, вилучили працівники податкової міліції з мережі магазинів та оптових складів у Сумах. Орієнтовна вартість вилученого склала 6, 1 млн. грн.Не один місяць напруженої роботи знадобилось оперативникам податкової міліції, щоб вийти на постачальника контрафактного алкоголю та провести операцію з вилучення міцних напоїв невідомого походження.

Нелегальну продукцію та сировину для її виробництва працівники податкової міліції виявили на складах одного з найбільших постачальників продуктів харчування в області.

В одному з приміщень вони знайшли майже 50 тонн спирту, який зберігався у пластикових бочках ємністю по 200 л. кожна та призначався для підпільного виробництва горілки. В іншому приміщенні знаходилась вже готова продукція – понад 125 тисяч пляшок горілки з акцизними марками, що містили явні ознаки підробки.

Збувався фальсифікат через мережу продовольчих магазинів, де було виявлено близько 5 тисяч пляшок з підробленими акцизними марками.

На даний час перевірка триває. Працівники податкової міліції встановлюють коло осіб, причетних до тіньового бізнесу. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Дом помещика П. П. Лютого