Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Успіх глухівських ракетомоделістів

 (Просмотров2768 | Комментариев1) Версия для печати
Автор:  

Нещодавно у місті Коропі на Чернігівщині проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту на кубок Кибальчича. Подібні заходи відбувались у Коропі ще в радянські часи, а традицію проведення змагань на батьківщині відомого винахідника Кибальчича відродило Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я».

Цього року змагання відбулися вже втретє і зібрали рекордну кількість команд — 17 — з різних куточків України. Глухівчани ж приїхали двома складами ракето моделістів — це стало можливим завдяки географічній близькості Глухова й Коропу. Нашу команду представляли найкращі вихованці гуртка: Володимир Антоненко, Євген Власов (студенти коледжу СНАУ), Максим Тімонін, Денис Нікончук, Микола Полятикін (учні ЗОШ №1) та Данило Бурковський (ЗОШ №3).

Учасники змагань розташувались у мальовничому місті на березі Десни, у старовинному маєтку графа П. Рум’янцева-Задунайського, учителя Суворова, який з 1764 по 1782 рік був президентом Другої малоросійської колегії та генералгубернатором Малоросії. До речі, ця колегія розміщалася в Глухові. Неповторні враження у дітей залишила їдальня у старовинному замку XVIII ст., який, до речі, чудово зберігся до наших днів.

Змагання почалися з мітингу-реквієму та покладання квітів до пам’ятника Кибальчичу. Потім виїхали на поле, де й пройшов захід. Змагались у трьох класах моделей: моделі зі стрічкою, з парашутом та з ротором. Глухівчани вибороли почесне третє місце. В особистому заліку Володимир Антоненко став чемпіоном змагань у класі моделей з ротором, а його товариш Євген Власов у цьому ж класі отримав "срібло". В цілому ж команда привезла додому кубок за третє місце.

Усі учасники отримали від організаторів футболки, бейсболки та краватки з символікою УМАКО «Сузір’я». А переможці та призери — цінні подарунки. Вдалий виступ глухівчан ще раз підтвердив: команда ракетомоделістів Глухівського ЦДЮТ є однією з найсильніших в Україні. Вітаємо наших спортсменів із успіхом! 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

  • ппп | 10 марта 2010 г. [# :(]

    ппп

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*