Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Сергій Седнєв їде до Канади на Олімпійські ігри!

 (Просмотров2800 | Комментариев1) Версия для печати
Автор:  

Семеро спортсменів Сумщини поїдуть на ХХІ зимові Олімпійські ігри до Канади

Як повідомив під час сьогоднішнього брифінгу заступник начальника обласного управління у справах молоді і спорту Олександр Cалатенко, до Ванкувера поїдуть Віта і Валентина Семеренки, Сергій Сєднєв, Марина Анцибор, Олександр Біланенко, Тетяна Завалій та Олександр Пуцько.

За словами посадовця, на Олімпійських іграх, що проходитимуть з 12 по 28 лютого, сумчани виступатимуть у складі збірної України. Олександр Анатолійович з приємністю відзначив, що із 65 членів української команди, сімох молодих, талановитих та перспективних спортсменів дала Сумщина. «Особливих проблем із підготовкою олімпійців до змагань не було, адже зимові види спорту є пріоритетними для Сумщини. Ми маємо непоганий кадровий потенціал, матеріально-технічну базу, тож сподіваємося, наші вихованці повернуться з Канади з нагородами», — зазначив Олександр Салатенко.

Олімпійці представляють спортивні школи Сум, Глухова, Краснопілля, Конотопа.

Сергій Сєднєв у 2009 році виборов срібну нагороду чемпіонату Європи з біатлону (Росія) в пурсуіті та бронзову нагороду в індивідуальній гонці. У січні 2010 року на етапі Кубку світу у м.Антхольц-Антерсельва (Італія) став переможцем в індивідуальній гонці на 20 км. Тренується в школі вищої спортивної майстерності під керівництвом Заслуженого тренера України Москаленка Олександра Миколайовича.

Марина Анцибор — майстер спорту України з біатлону з 2004 року. Багаторазова чемпіонка України, учасниця чемпіонату світу 2007 року (Італія) серед юніорів; учасниця чемпіонату світу 2008 року (Італія) серед молоді. Тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Терещенка Івана Петровича.

Олександр Біланенко – чемпіон Європи 2003 року з біатлону в гонці на 20 км (Італія). Триразовий чемпіон світу 2003 року з літнього біатлону (Італія, м.Форні-Аволтрі). Срібний призер чемпіонату Європи з біатлону 2005 року (Росія, м.Новосибірськ). Тренується під керівництвом тренера Дмитренка Юрія Володимировича.

Валентина Семеренко – срібна призерка чемпіонату світу 2008 року (Швеція) у естафетній гонці, чемпіонка Європи (Чехія) 2008 року в естафетній гонці. Переможниця чемпіонату Європи з біатлону 2009 року (Росія) в естафетній гонці. Тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Шамрая Григорія Івановича.

Вікторія Семеренко – срібна призерка чемпіонату світу 2008 року (Швеція) у естафетній гонці, чемпіонка Європи (Чехія) 2008 року в естафетній гонці. Переможниця чемпіонату Європи з біатлону 2009 року (Росія) в естафетній гонці. Срібна призерка етапу Кубку світу 2009 року в спринті (м.Хохфільцен, Австрія), бронзова призерка етапу Кубку світу в індивідуальній гонці на 15 км (м.Ванкувер, Канада). Тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Шамрая Григорія Івановича. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

  • Патриот | 10 марта 2010 г. [# :(]

    Глухов рулит!!!! Сергей Седнев - национальный герой Глухова!!!!Сам факт его участия в Олимпиаде - гордость.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый