Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.

Наші боксери – переможці

(Просмотров3044 | Комментариев2) Версия для печати
Автор:

9 – 10 січня на базі спортивного комплексу «Динамо» в обласному центрі в рамках відбіркових змагань до чемпіонату України пройшли змагання відкритої першості Сумської області з боксу серед чоловіків.

Наше місто на цих змаганнях представляли спортсмени клубу «Динаміт» Олексій Харламенко (вагова категорія до 81 кілограму) і Олександр Кулініч (до 69 кг), які тренуються під керівництвом Володимира Бойка.

Загалом на змаганнях крім спортсменів Сумщини (Шостка, Путивль, Дружба, Ромни, Конотоп, Тростянець, Суми) приїхали представники Ніжина з Чернігівська області та іноземного Курська з Російської Федерації.

Загалом у змаганнях взяло участь 120 боксерів. Поїздка глухівчан стала можливою завдяки керівництву ГНПУ, відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, відділу фізичної культури і спорту міської ради, обласній федерації ушу, керівництву служби-таксі „Волга”, дирекції магазину „Gold” та керівнику Глухівської страхової компанії „Велта”, приватним підприємцям Буйкову О.С., Бесарабу О.А., Кульші О., Якименку О., Міхедку С., Хіману Ю., Олешку І.

У ваговій категорії до 69 кілограм Кулініч Олександр в першому поєдинку впевнено переміг сумчанина, взявши реванш за поразку у чемпіонаті області позаминулого року. В цьому році вийшовши до фіналу Олександр зустрівся ще з одним представником обласного центру і переміг нокаутом у першому раунді, ставши чемпіоном області.

Особливу зацікавленість фахівців та вболівальників викликав поєдинок у ваговій категорії до 81 кілограм між глухівчанином Олексієм Харламенком та представником Роменщини Дмитром Скибою. До речі ці спортсмени вже зустрічались у показовому поєдинку на турнірі з боксу, що проходив в Ромнах у кінці жовтня 2009 року, де за підсумками трьох раундів Олексій програв за очками.

Перед початком поєдинку перевага на думку фахівців надавалась Дмитру Скибі, потенційному члену збірної команди Сумської області, який вже мав перемогу над Олексієм. Але все вирішив цей поєдинок, — зазначив заступник начальника відділу молоді та спорту Олексій Сидоренко. — Знаючи з попереднього бою сильні та слабкі сторони свого супротивника, тактично грамотно побудувавши план бою, де у перших двох раундах було зроблено акцент на виснаження суперника за рахунок контратакуючи дій. Завданням на третій раунд було максимально підвищити темп бою, що Олексій і зробив, достроково закінчивши поєдинок нокаутом.

Таким чином Олексій Харламенко виграв першість області і здобув путівку на чемпіонат України.

Безперечно це черговий успіх наших боксерів та тренера Володимира Бойка, і це є ще одним здобутком спортивного клубу «Динаміт». Через декілька тижнів з 8 до 15 лютого вперше в Сумах буде проходити чемпіонат України з боксу. Побажаємо нашим боксерам вдалого виступу на представницькому турнірі.