Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Досягнення братів Колтакових

 (Просмотров2629 | Комментариев2) Версия для печати
Автор:  

Міський голова Юрій Бурлака урочисто вручив посвідчення Заслуженого тренера України з пауерліфтингу голові спортивного клубу "Гармонія", майстру спорту України Феліксу Колтакову. У присутності керівників всіх підрозділів міської ради, комунальних підприємств, навчальних закладів дав високу оцінку досягненням спортклубу "Гармонія", подякував за те, що спортсмени-важкоатлети показують сенсаційні результати, піднімаючи тим самим престиж Глухова. Так, одним із кращих вихованців Фелікса Володимировича є Андрій Кримов — бронзовий призер чемпіонату Європи (Фінляндія), срібний призер чемпіонату світу (Індія), де встановив світовий рекорд у жимі штанги лежачи для атлетів вагової категорії до 90 кг — 286 кг., чемпіон Європи (Швеція), учасник Чемпіонату світу з пауерліфтингу (ПАР).

Від старшого брата Фелікса не відстає у здобутках майстер спорту України з пауерліфтингу, призер Всеукраїнських змагань, чемпіон України з жиму штанги лежачи, член Спілки журналістів України Микола Колтаков. За підсумками роботи у 2010 році його визнано кращим суддею України з пауерліфтингу. Ще одного вихованця клубу "Гармонія" Олександра Гришина — учасника чемпіонату світу, привітали з отриманням звання майстра спорту України з пауерліфтингу.

Дякуючи таким значним досягненням спортсменів клубу "Гармонія", прийнято рішення провести саме у Гпухові чемпіонат України з пауерліфтингу. Ці видовищні змагання відбудуться з 30 березня по 6 квітня у міському Палаці культури. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

 • Гость | 22 марта 2011 г. [# :(]

  миша гинзбург нарисовался
  с присущей ему скромностью, ненавязчиво так донес до глуховчан, что:
  - в нуйоке
  - русский забыл за ненадобностью
  миша, ты душка

 • Гость | 22 марта 2011 г. [# :(]

  Felix! I am proud of you. Good luck to you with your new achievements in sport. Big Hello to your parents.
  Yours faithfully,
  Michael Ginsburg.
  New York.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*