Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Завершили перше півріччя

 (Просмотров2535 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Час плине швидко. Ось вже збіг і червень — місяць, який завершує півріччя. В житті міста він позначився чисельними масовими заходами, святкуваннями. Втім, окрім них, було й чимало буденної, поточної роботи. Накопичилася й низка нагальних питань, які потребували розгляду та вирішення депутатами міськради.

Загалом на третьому пленарному засіданні четвертої сесії міськради, яке відбулося 30 червня було розглянуто близько 20 питань.Після внесення змін до бюджету — 2011 було затверджено порядок відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, яка, вилучаючись до загального фонду міського бюджету, як зазначається у відповідному рішенні: "не має цільового використання і витрачається згідно з напрямками, затвердженими міською радою". Також, у зв’язку з набуттям чинності Закону «Про доступ до публічної інформації», внесено деякі зміни до положень про управління та відділи міськради. Спеціальним рішенням сесії впорядковано норми оплати праці керівників підприємств, установ та закладів комунального підпорядкування. Передбачено, зокрема, що: "коефіцієнту співвідношення розмірів мінімальних місячних посадових окладів керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців до мінімальної тарифної ставки робітника І розряду основного виробництва (мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії) для директора (генерального директора, начальника, іншого керівника) об’єднання підприємств, підприємства, рівному 4".

Найбільш дискутивними по ходу обговорення виявилися питання архітектурно-містобудівної сфери. Коли доповідач — начальник відділу містобудування та архітектури міського управління ЖКГ В. П. Понирко ознайомив присутніх з планами забудови величезної "городньої" ділянки по Київському Шляху, де передбачено звести магазини, нову КНС, депутат В. В. Заїка зауважив, що останнє бажано здійснити після масштабного археологічного обстеження місцевості: "А взагалі тут за гетьманських часів знаходився центр державного життя; стояв величний палац — рідня знаменитому київському Марийському палацу; обидва зводилися, до речі, одним і тим же складом будівельників. Може, з цим взагалі не слід поспішати". На це прозвучали дуже резонні зауваження, що на сьогодні не існує жодних законних підстав для відмови від нормального освоєння великого земельного масиву в межах Глухова, у якому, між іншим, залишилося зовсім небагато місць під приватну забудову. Зрештою містобудівну документацію та зміни до генерального плану міста прийнято так, як було передбачено у відповідних проектах рішень. Без особливих заперечень і зауважень проголосували по питаннях, які стосувалися розроблення документації з землеустрою, передачі в оренду та продажу, надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок. Внесено зміни до методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста.

Депутати підтримали подання громадськості міста на нагородження архієпископа Луки (в миру — О. П. Коваленка) почесною відзнакою міськради "За заслуги перед містом" та заяву заступника міського голови А. І. Косовського про звільнення з посади, у зв’язку з призначенням головою Путивльської РДА. Затверджено і план роботи міськради на друге півріччя та визначено єдиний день депутата — перша середа місяця, у трудових колективах та місцях проживання виборців. У "різному" виступили депутати Т. В. Михайлик, М. П. Кужель, С. Буйков, торкнувшись низки болючих питань комунальної сфери.Відповідним указом Президента України В. Ф. Януковича Анатолія Косовського 22 червня призначено головою Путивльської райдержадміністрації. Нового очільника Путивльщини представляв громаді та активу заступник голови ОДА М. А. Деркач. На церемонії були також присутні народний депутат А. Л. Деркач та перший заступник голови Сумської обласної ради О. А. Бояринцев. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Монастырь Глинская Пустынь