Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Увага! Шахраї!

 (Просмотров7098 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

15.10.2012 року до Глухівської ОДПІ надійшла інформація про те, що в магазині м. Глухова, який належить підприємцю «М», невідомий чоловік вимагає від імені керівництва Глухівської ОДПІ грошові кошти у сумі 6 тис. грн. на потреби працівників Глухівської ОДПІ.

В результаті швидкого реагування безпосередньо керівництвом Глухівської ОДПІ, співробітників інспекції та ВВБ при ДПС у Сумській області УВБ ДПС України, було затримано гр. «Н», який повідомив, що нібито до нього зателефонував невідомий йому чоловік та представившись керівником податкового органу, попросив забрати у підприємця «М» кошти у сумі 6 тис. грн. та привезти їх до залізничного вокзалу у м. Шостка.

Затриманий громадянин «Н» був доставлений до Глухівського МРВ УМВС України у Сумській області для проведення перевірочних заходів.

Глухівська ОДПІ наголошує обов’язково повідомляти за тел. 2-31-16 про можливі випадки шахрайських дій зі сторони невстановлених осіб, які під виглядом працівників податкових органів Сумської області намагаються шахрайським шляхом отримати грошові кошти від підприємців.

У разі скоєння відносно платників податків протиправних дій, потерпілим, в обов’язковому порядку звертатись до Глухівського відділу міліції УМВС України у Сумській області.

Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Мемориал героям Черневского боя