Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

У Глухові відкрито перший кадетський клас (+фото)

 (Просмотров3102 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Це стало можливим за ініціативи та підтримки Почесного громадянина Глухова народного депутата Андрія Деркача. Виступаючи на першовересневій лінійці перед школярами, їх педагогами і батьками, Андрій Деркач високо оцінив життєві перспективи тих юнаків, хто вирішив навчатись саме в кадетському класі.

- Для мене дуже важливо, щоб майбутні чоловіки – захисники Батьківщини виховувались на справжніх прикладах героїзму і патріотизму наших дідів-прадідів, щоб вони з дитинства навчались поваги до старших, виховувались у дусі православних традицій. Я сам закінчив військове училище, тому до подібних ініціатив ставлюсь надзвичайно серйозно, розуміючи, що дисципліна, заняття спортом, спілкування з вихователем-офіцером піде тільки на користь хлопчикам, — сказав А. Деркач.

У підтримці на обласному рівні всіх заходів і ініціатив військово-патріотичного спрямування завірив перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев. Успіхів у навчанні всім школярам побажав міський голова Юрій Бурлака (теж, до речі, кадровий військовий), ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Дзекунов.

На базі ЗОШ №6 вже багато років тренуються вихованці військово-патріотичного клубу «Мужність», які продемонстрували гостям свої досягнення. З кадетами теж будуть займатись кількома видами єдиноборств тренери «Мужності».

Щоб навчатись у кадетському класі, хлопці-пятикласники пройшли відбір, і тепер на них з заздрістю дивляться ровесники. На заняття вони ходять в уніформі, розпорядок дня у них дуже насичений.кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

кадетський клас

Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Монастырь Глинская Пустынь