Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Село Соснівка — друге в Україні

 (Просмотров3714 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

За підсумками всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" за 2011 рік село Соснівка посіло почесне друге місце.23 травня 2012 року під головуванням першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — заступника голови конкурсної комісії Олександра Алілова відбулося засідання всеукраїнської конкурсної комісії, на якому було підбито підсумки конкурсу та визначено його переможців.

Переможцями конкурсу були визначені населені пункти, які досягли найкращих результатів за підсумками роботи у сфері благоустрою за 2011 рік.

Конкурс проводився по 6 категоріях населених пунктів. До конкурсної комісії надійшли матеріали від 71 населеного пункту, 18 з яких від сіл.

Переможцями всеукраїнського конкурсу за шостою категорією населених пунктів (села) село Соснівка Глухівського району зайняло друге місце, розділивши його з селами Матеївці Коломийського району Івано-Франківської області та Поліське Коростенського району Житомирської області, і було нагороджено дипломом Кабінету Міністрів України II ступеня.

Нагороди переможці отримають на семінарі "Благоустрій — 2012", який проходитиме у листопаді в рамках міжнародної виставки "КомунТех — 2012". 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый