Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Податкова інформує

 (Просмотров3072 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Державна податкова служба здійснює моніторинг за дотриманням чинного законодавства всіма суб’єктами господарювання, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби. Це не лише забезпечує своєчасне надходження акцизного податку до бюджету, а й в певній мірі перешкоджає потраплянню на ринок фальсифікованої продукції, що загрожує людському здоров’ю.

Податківці нагадують, що розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.08 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

Так, згідно розрахунків мінімальна роздрібна ціна пляшки горілки об’ємом 0, 5 літра та міцністю 40% повинна становити 26, 10 грн.


30 травня розпочав свою роботу Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби.

Центр надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

Під послугами електронного цифрового підпису слід розуміти реєстрацію заявників, надання у користування надійних засобів електронного цифрового підпису, допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників (сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів), надання послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків.

Сферою використання посилених сертифікатів є організація електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису.

Представництво Центру в Сумській області знаходиться в за адресою:40030, м.Суми, пл.Покровська, буд.2, 4-й пов., каб.410 тел.(0542) 788-075.

Детальна інформація на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби http://cskidd.gov.ua/.


Якщо фізична особа має обов’язки щодо сплати податків, отримує доходи, що підлягають оподаткуванню, та підпадає під означення платника податків, то згідно чинного законодавства України виникає підстава для включення відомостей про фізичну особу до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.
При цьому облік фізичних осіб в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків здійснюється або виключно за реєстраційним номером облікової картки платника податків, або виключно за прізвищем, ім'ям, по батькові і серією та номером паспорта.

На даний час відповідно до чинного законодавства України не прийнято іншого альтернативного обліку фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від ідентифікаційного номера (реєстраційного номерів облікової картки платника податків), крім обліку за прізвищем, ім'ям, по батькові і серією та номером паспорта в окремому реєстрі Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

В зв’язку з втратою чинності спільного наказу Державної податкової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України від 19.10.04 №602/1226 «Про затвердження Порядку унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків та інших обов'язкових платежів», фізична особа, яка через свої релігійні та інші переконання відмовлялася від прийняття ідентифікаційного номеру та в паспорті громадянина України має відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесену до 2011 року, втрачає таке право починаючи з 21.01.11 року. Отже, громадянам, які бажають зберегти своє право щодо порядку обліку на підставі паспортних даних, необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем проживання. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Комментарии отключены.

Монастырь Глинская Пустынь