Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Підтримайте Глухівчанку в конкурсі

 (Просмотров2410 | Комментариев1) Версия для печати
Автор:  

Олена ЮденичПредставник міста Глухів Олена Юденич претендує на перемогу у обласному конкурсі «Жінка року»

Згідно наказу управління у справах сім’ї, дітей і молоді Сумської обласної державної адміністрації від 7 листопада 2011 року № 142 «Про організацію та проведення обласного конкурсу «Жінка року» з 1 лютого розпочався другий етап вищезазначеного конкурсу, який передбачає голосування на сайтах соціальних мереж «Facebook» та «В Контакте» за учасників конкурсу.

Метою Конкурсу є популяризація важливої ролі жінки в суспільстві, її участі у державотворчому процесі, сприяння розвитку її творчих проявів, вмінь, професійних здібностей, надання можливості жителям Сумщини познайомитися з досягненнями успішних жінок.

Від Глухівської міської ради на обласний конкурс була подана на номінацію «Жінка – працівник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» — начальник відділу соціальної роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Юденич Олена Ерастівна.

Під її керівництвом забезпечена діяльність спеціалізованих служб центру СССДМ: «Служба соціальної підтримки сімей», «Школа волонтерів», «Консультативний пункт у пологовому відділенні та кабінеті планування сім’ї жіночої консультації», «Служба соціально – профілактичної роботи».

Олена Юденич сприяє розвитку та функціонуванню сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та здійснює соціальне супроводження прийомних сімей. За час її праці, у місті була створена перша прийомна сім`я, потім були створені ще 3 прийомні сім`ї.

Під час своєї діяльності організовує проведення акцій, телефонних „гарячих ліній”, лекцій, тренінгів, акцій по пропаганді здорового способу життя, профілактики правопорушень серед дітей та молоді. Працює безпосередньо з волонтерами, які під її керівництвом здійснюють соціальну роботу з сім’ями/особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми та молоддю із функціональними обмеженнями та проводять заходи щодо профілактиці правопорушень та негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

В 2011 році спільно з Глухівською молодіжною міськрадою брала участь у підготовки проекту «Створення міського кіноклубу «Квадрат» для молоді у місті Глухові». Даний проект був представлений на обласному конкурсі, який проводило управління у справах сім`ї, дітей та молоді Сумської облдержадміністрації, і був переможцем даного конкурсу. Зараз у кіноклубі безкоштовно транслюються фільми для молоді міста Глухів.

Голосування на сайтах соціальних мереж закінчується 1 березня 2012 року. Заключним етапом заходу стане урочисте нагородження фіналістів заходу до 8 березня 2012 року.

Просимо підтримати Глухівчанку та проголосувати за її кандидатуру за допомогою соціальних мереж «Вконтакте» та «Facebook». З одного комп’ютера можна голосувати три рази.Посилання для голосування http://molodii.sumy.ua/konkurs/page.php?c=26 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

  • Гость | 17 февраля 2012 г. [# :(]

    Присоединяйтесь к группе в поддержку Елены Юденич
    http://vk.com/public35530675

    ГЛУХОВ ПОБЕДИТ!!!

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*