Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/
 

міський туристичний злітПозмагатися за цінні подарунки та кубок переможця цього разу наважилися 12 команд з організацій, установ та підприємств Глухова. Свою майстерність учасники демонстрували у змаганнях з футболу, у приготуванні страв, у встановленні палатки... Також туристи продемонстрували суддям акторську майстерність та почуття гумору в конкурсі «Представлення команд».

 

За підсумками всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" за 2011 рік село Соснівка посіло почесне друге місце.

 

відбувся святковий концертУ четвер в переддень Дня медичного працівника в міському Палаці культури відбувся святковий концерт.

 

Андрей ДеркачНародный депутат - о страстях вокруг языка, коррупции и Сидоре Ковпаке

 

Городская власть намерена до конца месяца обеспечить район так называемого Трохимовского сада, а также улицы Циолковского, Ковпака и 40 лет Победы подобными площадками и установить на них евроконтейнеры для сбора мусора.

 

змагання з судномодельного спорту міжнародного рівняЗ 6 по 11 червня Глухів став ареною для змагань з судномодельного спорту міжнародного рівня. Учасники спортивного поєдинку боротимуться за нагороди Всеукраїнських змагань і Кубку Європи.

 

Три дні з 30 травня по 1 червня тривала одинадцята науково-практична конференція «Сіверщина в історії України». Заступник директора Департаменту Міністерства культури України Віктор Вечерський на відкритті конференції підтримав колектив Національного заповідника, відзначивши, що вони професійно роблять свою справу, чи не єдиними в державі, щорічно проводячи наукові конференції.

 

91 день народженняУ 20 років вона пішла у партизанський загін і більше 4 років була медсестрою. Ні тяжке поранення, ні загроза залишитись калікою на все життя не зламали оптимізм юності. Марія Лазарівна видужала, пройшла з рейдом всю Україну, дійшла до Польщі. Всі роки вона залишається великим життєлюбом, підтримує дружні стосунки з колишніми побратимами. «Не дай вам Бог, діточки, дізнатись, що то таке війна. Хай така напасть ніколи не повториться», - ці прості слова мудрої жінки, яка одна з небагатьох у Глухові знає, що таке бій, смерть і кров, варті цілих томів.

 

90 лет Пионерской организации19 мая этого года исполнилось 90 лет Пионерской организации. С распадом Советского Союза пионерская организация перестала сосуществовать. Но во многих областях Украины все же возродились и уже не один год существуют пионерские отряды.

 

Второй месяц в Глухове ходят слухи о том, что городской голова Юрий Бурлака вскоре покинет свой пост и уйдет на повышение в область (по некоторым утверждениям – в Киев).

 

9 травня9 травня ось уже 67 років залишається одним із головних свят нашого народу. День, коли офіційно закінчилась війна з фашистською Німеччиною, і сьогодні збирає на центральній площі Глухова тисячі людей, які приходять на мітинг-реквієм. І всі вони шанобливо розступаються, коли площею Рудченка ідуть ветерани – вже дуже старі, але такі красиві в парадних костюмах з орденами і медалями, з усмішкою на вустах.

 

У Глухові презентовано нову книгу, вихід якої присвячено до річниці Великої Перемоги. Над публіцистичним збірником колектив авторів працював більше року, збираючи докупи різну інформацію про роки Великої Вітчизняної війни на Глухівщині. Вихід книги став можливим за підтримки народного народного депутата України Андрія Деркача, Глухівської районної державної адміністрації та районної ради.

 

порядок движения на перекрестке с круговым движениемГлуховская городская власть приняла решение изменить порядок движения на перекрестке с круговым движением, к которому примыкают улицы Киево-Московская, Гоголя и 40-лет Победы.

 

600 трояндСаме стільки кущів цих квітів планується висадити навколо меморіалу пам’яті «Вічний вогонь». Кількість троянд – символічна, адже на місці меморіалу поховані майже 600 наших співвітчизників: 507 учасників Великої вітчизняної війни, п’ятеро загиблих у роки громадянської війни і 82 мирних жителя.

 

пробег

 

сакуриДнями одне з найулюбленіших місць відпочинку глухівчан – «стометрівка» – була прикрашена 17 молодими саджанцями японських вишень.

 

Відтепер місто має Положення про порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань. Міські кладовища є комунальною власністю і перебувають у господарському віданні КП "Ритуальні послуги", яке і здійснює організацію поховання померлих, надає необхідний перелік послуг та реалізує предмети ритуального призначення.

 

Депутати на останній сесії міської ради затвердили правила розміщення реклами на території міста. Своїм рішенням вони заборонили розміщення бігбордів на території Національного заповідника "Глухів" та його ареалу.

 

18 квітня Міжнародний день пам’ятників та історичних місць. У нас цей день значиться ще й як День пам’яток історії та культури. Для Глухова, архітектурні пам’ятки якого приваблюють і поважних науковців, і допитливих туристів, це доволі актуальна віха.

 

На сьогодні у Глухові налічується 6 так званих об’єктів благоустрою, що передані в користування підприємцям на 5 років: пляжі на озерах Павлівському, Скоропадському, Чернеччині, дитячий майданчик на площі Леніна, сквери Циганка, Бортнянського та Березовського. Згідно з умовами конкурсу, в кожному місці мають виконати ряд робіт, забезпечивши достойний рівень благоустрою територій. Під час нарад-зустрічей з підприємцями були конкретизовані терміни здійснення найближчих планів. При цьому, передовсім, наголошувалося, що контроль з боку влади за виконанням зобов’язань переможцями конкурсу буде жорсткий. Принаймні, повторення минулорічної ситуації зі Скоропадським озером, коли благі наміри обернулися суцільними проблемами, не допустять.

 

Як заявив на останній апаратній нараді 2 квітня Ю. О. Бурлака, питання про відкриття кадетського корпусу на базі ЗОШ №3 знято з порядку денного. Школа працюватиме у звичному режимі, її приміщення використовуватимуться виключно для потреб освітян.

 

ХIV международный волейбольный турнир среди ветерановНа минувшей неделе в Глухове прошел ХIV международный волейбольный турнир среди ветеранов памяти двухкратного чемпиона мира, восьмикратного чемпиона СССР, заслуженого мастера спорта СССР Константина Ревы. Впервые за всю историю турнира победителем стала глуховская волейбольная команда.

 

В’їзд приватному транспорту на територію Глухівської центральної районної лікарні заборонено.

 

22 березня 2012 року о 13.00 розпочалося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Глухівської міської ради, на якому розглядалося два питання: про перспективи роботи загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №3 та проведення у місті Весняного тижня добра. У його роботі взяли участь міський голова Ю. О. Бурлака, заступник міського голови I. I. Терещенко, керуюча справами виконавчого комітету Глухівської міської ради H. A. Геращенко, начальник відділу з правової та внутрішньої політики Глухівської міської ради М. В. Чередниченко, радник міського голови B. C. Солдатов, низка представників громадських організацій.

 

22 марта в 19.40 в дежурную часть Глуховского горотдела УМВД Украины в Сумской области по телефону от управляющей отделением одного из коммерческих банков поступило сообщение о том, что банкомат этого учреждения работает неправильно.

 

Багатьом відоме це прізвище та ім’я, як глухівського журналіста та редактора газети «Данкор Глухов», яка нещодавно видавалась. Однак, Андрій Петрович заявив ще й про себе, як автора книг з методики викладання історії.

 

КВНКонкурс команд КВН на кубок Глуховского городского головы подтвердил, что популярность клуба веселых и находчивых среди молодежи по-прежнему высока. КВН по-глуховски не сбавляет оборотов, продолжает развиваться, «обрастать» новыми командами, подающими надежды игроками и собирать полные залы зрителей. Игра состоялась при поддержке народного депутата Украины Андрея Деркача, что придало молодежному мероприятию высокий статус.

 

Фемида Глухова вынесла приговор студенту колледжа СНАУ, который в ноябре минувшего года, «проверяя реакцию многих служб», сообщил на «102» о заминировании колледжа.

 

Механики, строители, электрики Глуховского колледжа им. С. Ковпака Сумского НАУ, будучи еще студентами, получили постоянное место работы.

 

Глуховская и Кролевецкая районные библиотеки вошли в число победителей конкурса «Организация новых библиотечных услуг с использованием свободного доступа в Интернет». Благодаря участию в конкурсе, библиотеки к 2013 году получат современную компьютерную технику, а их читали - свободный доступ в Интернет.

 

Олена ЮденичПредставник міста Глухів Олена Юденич претендує на перемогу у обласному конкурсі «Жінка року»

 

Пожежа виникла 2 лютого 2012 року о 23.45 в житловому одноповерховому будинку на 8 сімей по вул. Годунівській, 35. Завдяки оперативним і злагодженим діям пожежних, жертв вдалося уникнути, однак 13 людей ледь не у 30-градусний мороз залишилися без даху над головою. Вогонь повністю знищив майно, кошти, документи… Через надзвичайну ситуацію без газопостачання залишилися 16 приватних будинків.

 

Интервью с Глуховским городским головой Юрием Бурлакой на тему «Возможность реорганизации школы №3»".

 

Звіт зв 2011 рік міського голови Юрія Бурлаки, надрукований у газеті "Народна трибуна".

Частина 1.

Частина 2.

 

Звіт зв 2011 рік міського голови Юрія Бурлаки, надрукований у газеті "Народна трибуна".

Частина 2.

Частина 1.

 

Школа №3, расположенная в самом сердце города, скоро закроется. Судьба 407 учеников и 60 сотрудников учебного заведения остается под вопросом. На месте школы будет открыт всеукраинский кадетский корпус.

 

Новорічні та Різдвяні заходи біля міської ялинки на площі Рудченка

 

Якщо відверто, ми не очікували, що публікація "Шлях до єднання" у "Народній трибуні", де йшлося про роботу "Молоко-Глухів", викличе такий резонанс у селянському середовищі. До нас заходять, телефонують, аби детальніше дізнатися про умови співпраці з молочним кооперативом, а буває й діляться своїми побоюваннями. Господарів корів непокоїть, зокрема, чи виникають якісь права на худобу в "Молоко-Глухів" після підписання угоди, та й взагалі, чи існують приховані ризики під привабливими пропозиціями вступу до кооперативу та отримання додаткових виплат та допомоги. Щоб розвіяти ці побоювання та надати об’єктивну інформацію з перших рук, ми звернулися до самих селян, які вже пов’язали свою долю з кооперативом

 

На рассмотрение в Верховную Раду Украины подан пакет документов на утверждение новой границы Глухова. В случае утверждения, 405 гектаров земли, которые являлись землями городского совета, но фактически находились за пределами города, войдут в его границы.

 

праздник святителя Николая-ЧудотворцаСвоеобразным открытием новогодне-рождественского сезона является 19 декабря – праздник святителя Николая-Чудотворца. Конечно, особые ожидания - у детей, ведь неотъемлемым атрибутом этого дня является подарок. А для взрослых этот праздник тоже своего рода испытание – на милосердие, щедрость, заботу.

 

За ніч біля дитячого садка "Журавушка" виросла гора з непотребу. Ще ввечері мешканці вулиці Пушкіна гуляли з дітьми тільки-но прибраними околицями, а вранці не йняли віри власним очам: через дорогу від їх будинків утворилося звалище

 

Підбито підсумки міського огляду-конкурсу у сфері благоустрою на звання "Кращий багатоповерховий будинок" та "Краща вулиця". "НТ" докладно інформувала про його перебіг, відповідність "співшукачів" визначеним критеріям, їхні "плюси" та недоліки Цього вівторка, нарешті, було остаточно розставлено всі крапки над "і".

 

общественная приемнаяВ общественной приемной народного депутата Украины Андрея Леонидовича Деркача в Глухове всегда людно. Как организована работа с гражданами? С какими вопросами обращались избиратели к народному депутату? Рассказывает руководитель приемной Татьяна Ивановна Лысенко.

 

Глухів по праву вважається одним з провідних історичних міст України. Підтвердженням цьому є оголошення пам’яток колишньої гетьманської столиці історико-культурним заповідником. На його території, розташованій у центральній частині міста, крім об’єктів культурної спадщини, знаходяться установи, заклади, магазини, житлова забудова, і все це треба утримувати, максимально зберігаючи традиційне історичне середовище

 

Малые архитектурные формы общественного назначенияМалые архитектурные формы общественного назначения, или туалеты находятся в плачевном состоянии. Но поражает даже не внутренний и внешний износ. Говорят, что по состоянию туалетов можно судить о цивилизованности общества. Не будем разбираться, что означает слово "цивилизация". И так понятно, что хотят сказать.

 

Становище вітчизняної скотарської галузі, надто її "молочного" сегменту, вже років так з п’ятнадцять є, як-то кажуть, притчею во язицях. Про їхню стагнацію не розмірковує хіба-що лінивий, і говорити, як не прикро це усвідомлювати, тут є про що. Поголів’я корів в Україні стрімко зменшується - на 4-5% щороку. Отже, якщо не припинити процес, через 20 років Україна може зовсім позбутися...

 

відкрито амбулаторію сімейної медициниУ селі Шевченковому свято: після ремонту відкрито амбулаторію сімейної медицини. На урочисте відкриття приїхали почесні гості: народний депутат України Андрій Деркач, перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, голова Глухівської райдержадміністрації Олексій Ткаченко, голова районної ради Володимир Цюкало.

 

акция Школьный садБольшой праздник собрал вместе выпускников разных поколений Некрасовской школы. С разных уголков съехались бывшие школьники, чтобы поздравить родную школу с юбилеем – 140-летием.

 

Александра УсокУченица 8 класса Глуховской специализированной школы-интерната им. Н. Жужомы Александра Усок вернулась победителем из фестиваля «Україно, зоре моя!». Этот конкурс народно-патриотической песни проходил в Донецке на базе областного Дворца детского и юношеского творчества. В нем приняли участие больше 60 юных вокалистов из 16 областей Украины.

 

ЧП произошло в г. Глухов Сумской области. На линию «102» в 14.35 позвонил неизвестный и сообщил о заминировании одного из учебных заведений города. На место происшествия сразу выехала следственно-оперативная группа во главе с руководством горотдела и УМВД области.

 

Туристы в ГлуховС каждым годом Глухов молодеет и становится все красивее. Но еще с советских времен первоочередной задачей было развитие промышленности и торговли преимущественно. Исторические и туристические ориентиры были на последнем месте, если они вообще существовали. Ведь Троицкий собор, бывший главный храм города, был разрушен именно в советское время. По причине промышленно-торгового уклона в развитии впечатление от города сегодня скорее отдает провинциальностью средней руки, обывательско-потребительским духом с некоторыми вкраплениями культуры и истории. Такое впечатление, что национальному заповеднику трудно себя идентифицировать как таковому.

 

Як відомо, свого часу міський голова Ю. О. Бурлака озвучив ідею щодо конкурсу на визначення кращого об’єкту благоустрою з виділенням за його підсумками 60 тис. грн. визнаним кращими будинкові, вулиці та інших заохочень "призерам". Наприкінці вересни відбувся моніторинг декількох "співшукачів", мешканці яких зголосилися взяти участь у конкурсі. При його проведенні після виїздів на місце з безпосереднім обстеженням, аналізу показників сплати за комунальні послуги (у багатоповерхівках) та укладання угод на вивезення сміття (приватний сектор) вималювалась така картина.

 

У жовтні 2011 року виповнюється 80 років з дня заснування наукового закладу з багатою історією і традиціями - Інституту луб’яних культур та фітофармацевтичної сировини Національної академії аграрних наук України. На даний час - це головна установа з наукового забезпечення галузей льонарства і коноплярства в нашій державі, виробник оригінального та елітного насіння луб’яних, зернових культур, картоплі й трав. Інститут знаний своїми розробками в коноплярстві та льонарстві серед вітчизняних науковців і товаровиробників та зарубіжних спеціалістів і бізнесменів.

 

Менше двох місяців минуло, як занедбана земельна ділянка за адресою: Курлука, 3-А ожила, перетворившись на будівельний об’єкт, де буквально вирує життя. Нині тут вирито майже п’ятиметровий котлован, залито бетонні "подушки", розпочато монтаж фундаментних блоків. Є всі підстави сподіватися, що до кінця жовтня будівельники вийдуть "на нуль" і розпочнуть зводити стіни.

 

Найбільш дискутивним виявилось питання про присвоєння найменувань новим вулицям у запроектованих житлових масивах між Гоголя, Спаською, провулком Водотеченським та на Ярмарковій.

 

Состоялась встреча руководителей Глухова с уличкомами, старшими домов, председателями квартальных комитетов. Основным предметом обсуждения между представителями городской власти и представителями местных органов самоорганизации граждан стали результаты работы и пути взаимодействия в решении вопросов благоустройства Глухова.

В мероприятии приняли участие: глуховский городской голова Юрий Бурлака, его заместители, руководители управлений исполкома горсовета, начальники коммунальных предприятий, других служб и организаций, ответственных за жизнеобеспечение города.

 

Дорога пролегает через территорию Черниговской и Сумской областей, обеспечивая транспортные связи Украины с центральными областями Российской Федерации. Она также является составной частою маршрута Москва — Киев, частью ответвления международного транспортного коридора Критский № 9 и европейской автомагистрали Е-101, туристическим маршрутом государственного значения, входящим в сети туристско-экскурсионных маршрутов «Ожерелье Славутича». Участок дороги Копти — Глухов — Бачевск в Сумской области служит подъездом к международному пункту пропуска «Бачевск—Троебортное».

 

Глухов посетили представители Ассоциации Европейского Приграничного СотрудничестваДелегацию Ассоциации европейских приграничных регионов (АЕПР) возглавил генеральный секретарь организации Мартин Гуилермо-Рамирес. Во время поездки по Сумской области представителей АЕПР сопровождал первый заместитель председателя Сумского областного совета Олег Бояринцев. На глуховской земле гостей встретил мэр Глухова Юрий Бурлака.

 

Глуховский кадетский класс собрал 25 мальчишек-пятиклассников из разных школ города. Некоторые родители не сразу смогли принять решение: отдавать или не отдавать ребенка на кадетское обучение? Другим же родителям, а вместе с тем и их сыновьям, пришлось сделать нелегкий выбор: двое мальчиков второй раз пошли в 5 класс лишь для того, чтобы стать кадетами.

 

13 сентября в 12:48 на линию экстренного вызова "101" города Глухов Сумской области поступило сообщение о пожаре, который возник в одноэтажном четырехквартирном деревянном жилом доме по адресу переулок Лизы Чайкиной, 1.

Монастырь Глинская Пустынь