Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Операція "П`яний водій-злочинець"

 (Просмотров3995 | Комментариев3) Версия для печати
Автор:  

З метою зниження рівня аварійності, недопущення загибелі та травмування людей у дорожньо-транспортних пригодах, насамперед з вини водіїв, які керують транспортними засобами в нетверезому стані зараз на території області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «П’яний водій – злочинець!».

- З цією метою інспекторами ДПС ДАІ щодобово проводяться цілеспрямовані відпрацювання територій наближених до ресторанів, кафе, барів у нічний час, об`єктів дорожнього сервісу, а також в населених пунктах сільської місцевості та на ділянках доріг з інтенсивним рухом транспортних засобів, — розповідає інспектор Глухівського ВДАІ Олександр Лазарєв.

Слід нагадати, що відповідно до ч.1 ст.130 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення" (КУпАП) — керування транспортними засобами в стані сп’яніння, передача керування особі, яка перебуває в стані сп’яніння, а так само ухилення осіб, які керують транспортними засобами, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння, тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від 2550 до 3400 грн., або позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів на строк від одного до двох років, або громадські роботи на строк від 50 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.

Комментарии:

 • Гость | 16 мая 2010 г. [# :(]

  Новатор абсолютно прав ,у них у всех багровые рожи от систематических пьянок..Начинать операцию надо с проведения алкотестов инспекторов ГАИ!

 • Новатор | 14 мая 2010 г. [# :(]

  Профилактические мероприятия - вещь полезная.
  Но! 90% инспекторов позволяют себе "принять" во время вождения,
  а если не на служебной машине,- то все 100!

 • Гость | 13 мая 2010 г. [# :(]

  Пьяний водiй,це козлина к якому статусу вiн не належав,треба iх палицею по срацi,а потiм обличчам по капоту,теж саме продовжуваты протягом трйох днiв. Вiдiбрати права на усi види транспорту й на велосепед теж,принудити падлюку ходити по правилам дорожнього руху пiв року.Потiм треба щоб вiн здав залiк з этичних норм, та обовьязково вiн повинен стати людиною вiдповiдальною.Цей рецепт давнiшнiй, дуже надiний вiдноситься до усього контенгенту невiдповiдальних осiб.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый