Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Кладовище — не місце для торгівлі, розваг і тварин

 (Просмотров1993 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Відтепер місто має Положення про порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань. Міські кладовища є комунальною власністю і перебувають у господарському віданні КП "Ритуальні послуги", яке і здійснює організацію поховання померлих, надає необхідний перелік послуг та реалізує предмети ритуального призначення. Надавати подібні послуги також може суб’єкт господарювання, який уклав договір з комунальним підприємством "Ритуальні послуги". Кожне похованим має реєструватись у спеціальній книзі. Що стосується встановлення пам’ятників на могилах, то про свої наміри необхідно повідомити КП "Ритуальні послуги". Обов’язок утримувати в належному стані могили рідних покладено на громадян. Якщо в силу різних обставин останні не можуть слідкувати за місцем поховання, то можна укласти договір про прийняття могили і намогильної споруди на обслуговування "Ритуальними послугами", яке забезпечує чистоту у місцях загального користування, на алеях, доріжках, проїздах.

На кладовищах заборонено порушувати тишу, кататися на велосипедах, санках та лижах, вигулювати і випасати тварин. Будь-яка комерція теж під забороною.

В’їзд автотранспортних засобів на територію кладовища з метою встановлення намогильної споруди дозволяється лише за наявності договору-замовлення. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*