Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Льонопереробному підприємству бути

 (Просмотров4396 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Льонопереробному підприємству бути — про це повідомив директор TOB «Лінен оф Десна» Мішель Терещенко під час прес-конференції з журналістами місцевих ЗМІ, де були також присутні Глухівський міський голова Юрій Бурлака, заступник голови райдержадміністрації Сергій Богданов, місцеві історики та краєзнавці.- На Глухівщині ми працюємо вже чотири роки, — зазначив Мішель Терещенко. — Основну увагу в галузі рослинництва надаємо льонарству. Сьогодні при правильному виборі технологій з кожного гектара льону можна отримати прибутку 2 тис. евро, при цьому рентабельність складе 400%. Тож з метою відродження льонарства, застосувавши всі цикли переробки льону, TOB «Лінен оф Десна» придбало колишній коноплезавод у Глухові. Зараз там тривають ремонтні роботи, завозиться обладнання. Запустити виробничий процес плануємо до середини березня наступного року, де виготовлятимемо волокно, ізоляційний матеріал.

Новий льонопереробний завод на Глухівщині — це крок до відродження переробної сільськогосподарської галузі району, створення нових робочих місць.

Також під час пресконференції було зазначено, що перспективною галуззю TOB «Лінен оф Десна» вбачає і коноплярство. Кабмін нарешті скасував вимогу щодо цілодобової охорони посівів технічних конопель, що набагато здешевлює їх вирощування. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый