Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

«Літо – МУЖНОСТІ»

 (Просмотров3885 | Комментариев1) Версия для печати
Автор:  

По місцях бойової слави в травні походили, а тепер і відпочити час! Тим паче цього року ВПК «Мужність» надає можливість з користю для себе і свого здоров’я провести незабутніх 14 днів в таборах наметового типу в Карпатах (з 5 по 18 липня 2008року) та Слоутських лісах (з 21 липня по 3серпня 2008року).В програму входить:
- два тижні молодіжних тусовок у наметовому містечку;
- свіже повітря, риболовля;
- жива природа, дружне багаття;
- фізкультурно-спортивні тренування та змагання;
- багато, багато іншого…

Умови участі: велике бажання та необхідні речі (за списком). В програмі можуть прийняти участь юнаки та дівчата віком від 10 до 18 років.

До співпраці також запрошуємо волонтерів (всіх хто бажає допомогти в організації та проведенні заходів). Приймаються нові ідеї та пропозиції. Детальніше: 2-25-19 або 8(050)4631346, 8(066)6679573.Адреса: вул. 70 років Жовтня, с/зала клубу «Мужність» (шк. №6) пн, ср, пт, з 17 до 19годин.Не пропускай цікаве! Наше життя занадто прекрасне і різноманітне, щоб весь час марнувати його у телевізора і на лавочках у парках. Літо – час пригод і несподіванок … Отож бо, не втрачай свій шанс, а зроби собі справжні «літні – мужні канікули».Літо – час пригод і несподіванок

Літо – час пригод і несподіванок

Літо – час пригод і несподіванок 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

  • Гость | 10 марта 2010 г. [# :(]

    круто!

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*