Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Квіти від народного депутата – знаменитій партизанці

 (Просмотров2846 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

23 травня свій 91 день народження зустріла легендарна глухівчанка Марія Лазарівна ДеркачУ 20 років вона пішла у партизанський загін і більше 4 років була медсестрою. Ні тяжке поранення, ні загроза залишитись калікою на все життя не зламали оптимізм юності. Марія Лазарівна видужала, пройшла з рейдом всю Україну, дійшла до Польщі. Всі роки вона залишається великим життєлюбом, підтримує дружні стосунки з колишніми побратимами. «Не дай вам Бог, діточки, дізнатись, що то таке війна. Хай така напасть ніколи не повториться», — ці прості слова мудрої жінки, яка одна з небагатьох у Глухові знає, що таке бій, смерть і кров, варті цілих томів.

Привітати партизанську медсестру завітав народний депутат Андрій Деркач. Разом з першим заступником Сумської обласної ради Олегом Бояринцевим, міським головою Юрієм Бурлакою та рідними Марії Лазарівни він поздоровив партизанку-довгожительку і подарував мікрохвильову піч. Народний депутат сказав, що для нього великою честю і гордістю є багаторічне особисте знайомство з цією жінкою.

- В ці дні в Україні на державному рівні відзначається 125-річчя з дня народження Сидора Ковпака, який у роки війни взяв тяжкий хрест лідера партизанського руху. Марія Лазарівна йшла пліч-о-пліч з Ковпаком, вона справжній герой, жінка-легенда. Тому перші, хто повинен відчути увагу, турботу влади і рідних, — це ті солдати війни, хто дожив до цього дня, — сказав Андрій Деркач.91 день народження

91 день народження

91 день народження 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

Дом помещика П. П. Лютого