Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Глухову «світять» майже 100 мільйонів

 (Просмотров2113 | Комментариев4) Версия для печати
Автор:  

У Кабінеті міністрів України розглянута Концепція державної цільової програми "Збереження культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури міста Глухів Сумської області на 2012-2016 роки". Про це повідомив на пресс-конференції міський голова Юрій Бурлака, зазначивши, що розгляд концепції є першим етапом прийняття програми, яка покликана зберегти унікальне культурне середовище колишньої столиці Гетьманщини, створити сучасну туристичну інфраструктуру.Загальний орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 93, 7 млн. гривень, у тому числі з державного бюджету – 85, 9 тис. гривень, місцевого бюджету – 2, 0 млн. гривень, інших джерел – 5, 8 млн. гривень. Концепцію державної програми узгодили представники 7 профільних міністерств, в тому числі Мінфіну.

- Від імені всієї громади Глухова хочу подякувати за неоціненну допомогу почесному громадянину Глухова народному депутатові Андрію Деркачу. Він особисто був ініціатором розробки цього документу і сприяв на всіх етапах різних узгоджень і експертиз. У глухівчан є реальна надія, що Уряд в установленому порядку через кілька місяців остаточно затвердить довгострокову програму розвитку нашого міста, що стане грандіозним поштовхом для розбудови в багатьох напрямках, — сказав Ю.Бурлака.

За словами міського голови, крім реставрації архітектурних пам’яток кошти планується вкласти в ремонт доріг, заміну тепло- та водо-комунікацій, поліпшення санітарного та екологічного стану навколишнього середовища. Програмою передбачено створення більше 150 робочих місць. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:

 • Гость | 19 июня 2011 г. [# :(]

  Погреют, но не нас

 • Гость | 19 июня 2011 г. [# :(]

  в который раз "светят",а погреют-ли?

 • Гость | 17 июня 2011 г. [# :(]

  ...главное что бы большая часть этих денег пошла именно в дело.

 • Гость | 17 июня 2011 г. [# :(]

  Если действительно продвижение этого транша - заслуга депутата Андрея Деркача, тогда ему респект и уважуга, как выражается молодежь.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*