Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Друге місце у Глухівського підприємця!

 (Просмотров3572 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Всеукраїнський конкурс «Молодий підприємець року» проводиться в Україні з 2002 року. Метою конкурсу є виявлення найкращих молодих підприємців у трьох номінаціях: «Бізнес-початок», «Малий бізнес» та «Середній та великий бізнес» та популяризація ідей підприємництва серед молоді. До участі у конкурсі залучаються підприємці віком до 35 років, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці; є керівниками юридичних осіб-суб’єктів підприємництва. Основним критерієм відбору переможців є не лише фінансова успішність їх бізнесу, а й його соціальна відповідальність. Конкурс "Молодий підприємець року-2012" проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Рада молодих підприємців України" за підтримки Державної служби молоді та спорту України.

Цього року відбувся десятий ювілейний конкурс «Молодий підприємець року – 2012».

Організатори розглянули заявки бізнесменів з різних міст України. Церемонія нагородження переможців відбулась 24 жовтня 2012 року в Києві, у конференц-залі Торгово-промислової палати України.

У номінації "Бізнес-початок" друге місце посів наш земляк – Сергій Шум, який обліковується у Глухівській ОДПІ, та, окрім успішної підприємницької діяльності, підтримує військово-патріотичний клуб «Мужність».

Фіналісти отримали відзнаки з рук відомих бізнесменів, громадських діячів, представників органів державної влади. 
Поделиться с друзьями → 


Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*