Глухов - гетманская столица. Тысяча лет истории.
http://hlukhiv.com.ua/search/

Де зброя там і гроші

 (Просмотров3551 | Комментариев0) Версия для печати
Автор:  

Вогнепальну зброю, пристрій „Удар” та валютні кошти було нещодавно виявлено в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення „Бачівськ”.

- Автомобіль „Нісан” під керуванням громадянина РФ прибув для в’їзду в Україну в пункт пропуску „Бачівськ” о 16.00 8 липня 2008 року. Охоронцям кордону чоловік заявив, що зброї та заборонених для ввозу в Україну предметів не має, однак було прийнято рішення оглянути автівку більш ретельно, — розповідає прес-секретар Сумського прикордонного загону Олександр Шишка.

- Під час проведення спільною оглядовою групою поглибленого огляду автомобіля під сидінням водія було виявлено пістолет Макарова калібру 9 мм та вісім набоїв до нього.

Громадянин мав дозвіл на нагородну зброю, але про неї охоронців кордону не повідомив. А як співробітник правоохоронного органу РФ мав знати що дозвіл виданий МВС РФ діє тільки на території держави і для законного переміщення зброї через кордон необхідно отримати дозвіл МВС України.

Вогнепальну зброю, набої та автомобіль вилучено встановленим порядком та передано співробітникам митниці.

Пристрій „Удар” та 2 газових набої до нього було виявлено в кишені дверей автомобіля „Опель”, на якому громадянин РФ в’їжджав в Україну.

А про 940 доларів США забули наші співвітчизники, які прямували в Україну з сусідньої держави. Валютні кошти виявлено спільною оглядовою групою на задньому сидінні автомобіля „Форд”.

Зброю, набої та валюту вилучено встановленим порядком та передано співробітникам митниці.

Комментарии:


Пока комментариев нет.

Добавление комментария
Имя
Комментарий
**текст** - жирным, --текст-- - перечеркнутый, __текст__ - подчеркнутый
 

*